"Барселона" вирвала перемогу над "Атлетиком" у важкому матчі чемпіонату Іспанії

"Синьо-гранатові" виграли другий поспіль поєдинок під керівництвом Гансі Фліка.

"Барселона" на своєму полі обіграла "Атлетик" Більбао в матчі 2-го туру іспанської Ла Ліги сезону-2024/25. Поєдинок завершився з рахунком 2:1.

Каталонці відкрили рахунок у середині першого тайму – на 24-й хвилині дебютний гол цього сезону забив 17-річний Ламін Ямаль.

Перед перервою баски відігралися – на 42-й хвилині Оян Сансет реалізував пенальті за фол Пау Кубарсі на Алехандро Беренгері.

У другому таймі "синьо-гранатові" змогли вирвати перемогу. На 75-й хвилині вирішальний гол забив Роберт Левандовські.

Огляд матчу "Барселона" – "Атлетик" Більбао

Зазначимо, що це був другий офіційний матч "Барселони" під керівництвом Гансі Фліка, який наприкінці травня замінив на посаді головного тренера Хаві Ернандеса. У першому турі Примери каталонці обіграли "Валенсію".

"Барселона" з 6 очками після двох матчів посідає другу сходинку турнірної таблиці Ла Ліги. "Атлетик" Більбао з одним заліковим балом перебуває на 16-й позиції.

У третьому турі чемпоінату Іспанії каталонці 27 серпня на виїзді зіграють проти "Райо Вальєкано". Днем пізніше баски прийматимуть "Валенсію".

"Арсенал" без Зінченка обіграв "Астон Віллу" в центральному матчі другого туру АПЛ

"Олександрія" здійснила фантастичний камбек і завдала "Шахтарю" другої поразки в сезоні УПЛ (відео)

Світоліна, Беленюк, Білодід та інші спортсмени привітали з Днем Незалежності України