Експерт з ЖКГ розповів, чи вистачить Україні грошей на зелений перехід
Експерт з ЖКГ розповів, чи вистачить Україні грошей на зелений перехід

Експерт з ЖКГ розповів, чи вистачить Україні грошей на зелений перехід


Про це він розповів у своєму блозі.

«Для України вся ця історія із впровадженням відновлюваних джерел енергетики, зеленої енергетики є дорогою в нікуди. Тобто це тупиковий шлях, який пов'язаний із певними факторами, які притаманні розвитку зеленої енергетики у світі», - стверджує Олег Попенко.

Як пояснює експерт, тренд на зелену енергетику, електроавтомобілі, сонячні станції, вітер і всі ці поновлювані джерела у всьому світі вимагає одного – грошей. Тобто, констатує він, зелена енергетика сама по собі дуже дорога, і у своєму процесі вона також потребує грошей.

«Якщо ми подивимося на тренди розвитку зеленої енергетики у всьому світі, то субсидування йде на цифри сотні мільярдів доларів. І це лише самої генерації. Тому що паралельно з тим, що є генерація, треба ще додатково підживлювати її розвитком мереж, сам споживач повинен купувати це все», - пояснює Олег Попенко.

За підсумками, стверджує він, сектор поновлюваної енергетики поступово заходить у безвихідь, і це стосується не тільки України, у нас з енергетикою і так проблеми, але це стосується, зокрема, Німеччини. За словами експерта, ті рішення, які були ухвалені і які досі продовжують насаджувати у Німеччині, показують, що вони все далі й далі загрузли у проблемах зеленки у себе, і їм потрібно дедалі більше грошей.

Також Politeka писала про те, що Шейтельман прокоментував загрозу з боку Білорусі, яка стягує війська до кордону з Україною.

Теги за темою
електроенергія
Джерело матеріала
loader
loader