Серпень і початок вересня - гарячий час для дачників, адже у цей період потрібно не лише збирати вирощений урожай, а й удобрювати грядки, щоб наступного року було що закривати у баночки.
Підгодовувати наприкінці літа потрібно не лише грядки, які вже принесли плоди, а й ті, що зараз активно плодоносять.
Що обов'язково треба встигнути підгодувати до кінця літа, розповіли агрономи.
Насамперед, потрібно подбати про рослини, плоди яких ще дозрівають: морква та буряк. Їх рекомендується підгодувати двічі: спочатку калійним добривом, потім фосфорно-калійним.
Для першого підживлення можна використовувати деревну золу. Його можна просто розсипати по грядці, а потім розпушити ґрунт і полити.
Друге підживлення: доцільно використовувати монофосфат калію в пропорції 3 столові ложки добрива на 10 літрів води. Цією сумішшю слід полити рослини.
Білокочанну та інші види капусти наприкінці літа підгодовують борофоскою. Це добриво містить усі необхідні під час активного формування качанів мікроелементи — калій, кальцій, фосфор, магній. На 10 л води потрібно 25 г добрива.
Томати та перці у серпні потрібно підгодувати борофоскою, хелатом заліза, розчином деревної золи (склянка попелу на 10 літрів води).
Полуницю, суницю, ягідні чагарники та плодові дерева наприкінці літа слід підгодувати фосфорно-калійними добривами.
Раніше ми повідомляли, що гілки будуть без смородини: які помилки ви могли припуститися і залишитися без урожаю ягід.
Також стало відомо, що грядки не повинні бути порожніми: що можна посадити на городі в серпні, щоб отримати другий урожай.