З одного боку, регулярні замахи з мінімальними наслідками для Трампа, під час сумбурної виборчої кампанії президента США, свідчить, що ці події стають головним засобом підтримки тонусу виборчої кампанії республіканців. Після невдалих дебатів з кандидатом демократів Гарріс і скандалом з Тейлор Свіфт Трампу потрібен якийсь імпульс або відволікаюча подія, щоб наздогнати кандидата від демократів.
З іншого боку, з огляду на ненависть Трампа до України і латентну любов до путінської Росії, на відміну від першого замаху, важливо було залишити живим злочинця, який робив замах на життя Трампа, щоб виявити нібито "український слід". Хоча, насправді, в цьому черговому піар-замаху на Трампа чітко видно не "український слід", а "російський слід" Путіна. Кремль навіть більше за Трампа зацікавлений у "притягуванні за вуха" українську тему у виборчій кампанії. Кремль, як може, допомагає Трампу боротися з Гарріс, сподіваючись, що він, у разі перемоги на виборах, буде вдячним Путіну.
Тут важливо, щоб демократи під час виборчої кампанії не спокусилися використанням таких фокусів, як піар-замахи.
Хто такий Віктор Небоженко
Віктор Сергійович Небоженко (нар. 14 лютого 1953, Жмеринка) — український політолог, соціолог. Директор соціологічної служби "Український барометр". Кандидат філософських наук, пише Вікіпедія.
Працював в Інституті філософії Академії наук України, Інституті соціології Академії наук України.
У 1994-му брав участь в першій президентській кампанії екс-прем'єр-міністра України Леоніда Кучми.
З 2003-го — керівник соціологічної служби Національного інституту стратегічних досліджень при Президенті України, директор Соціологічної служби "Український барометр".