На Франкфуртському книжковому ярмарку Україна представить п'ять стендів
На Франкфуртському книжковому ярмарку Україна представить п'ять стендів

На Франкфуртському книжковому ярмарку Україна представить п'ять стендів

Український інститут книги, Goethe-Institut в Україні, Український інститут і Мистецький арсенал представлять Україну на Франкфуртському книжковому ярмарку

Фокусною темою України на Франкфуртському книжковому ярмарку стане «Reclaiming the voice — Повернення голосу». Про це повідомляє Український інститут книги.

Український інститут книги, Goethe-Institut в Україні, Український інститут і Мистецький арсенал представлять Україну на Франкфуртському книжковому ярмарку.

З 16 до 20 жовтня на ярмарку будуть представлені національний стенд, стенд Мистецького арсеналу, UA Comix, а також окремий стенд матиме Видавець Олександр Савчук як переможець премії «Читомо».

Протягом 5 днів українські автори, перекладачі, журналісти, інтелектуали та громадські діячі виступатимуть у межах програми на національному стенді та на кількох інших сценах у міжнародних дискусіях.

Цьогорічна фокусна тема України — «Reclaiming the voice — Повернення голосу». Україна повертає свій голос на світовій арені й показує не лише українську незламність, а й багатогранність і унікальність українських книжок, дає почути нові голоси нашої літератури, демонструє нові німецькі переклади, розповідає про українську класику, репортаж і поезію.

«Голос України замовчувався століттями. Його заглушила російська імперська жорстокість, яка віддає перевагу одноманітності над різноманітністю, насильству над розмовами. Сьогодні Україна бореться за повернення свого голосу. Щоб його почули. І таким чином вона бореться за права безголосих. Для всіх інших націй і груп, голос яких так довго ігнорувався», — заявив автор концепції фокусної теми філософ, письменник, директор PEN Україна Володимир Єрмоленко.

Український національний стенд, організований Українським інститутом книги, буде розташовуватись у павільйоні 4.1 B64.

На стенді буде представлено понад 300 книг від 31 видавництва, серед яких: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», Видавництво Старого Лева, Ранок, Віват, Наш Формат, ПРОДЖЕКТОР, ist publishing, Мала академія наук України, Creative Publishing, punkt publishing, Видавництво Богдан, Моя Книжкова Полиця, Саміт-Книга, КНИГОЛАВ, Маджента арт букс, Жорж, Читаріум, Фоліо, Час майстрів, Книги-ХХІ, Мушля, АССА, АРТБУКС, Каламар, Літературна агенція Ovo, Крокус, Маміно, АДЕФ-Україна, Букшеф та Yakaboo Publishing. Тут відбуватимуться переговори щодо продажу та купівлі прав на українські книжки, налагодження співпраці тощо.

Серед авторів, журналістів, інтелектуалів та митців, які беруть участь в українській програмі — Олександр Михед, Софія Андрухович, Наріман Джелял, Олена Стяжкіна, Павло Маков, Мстислав Чернов, Таня Малярчук, Мирослав Лаюк, Ія Ківа, Радомир Мокрик, Катерина Міхаліцина, Алім Алієв, Ірина Вікирчак, Володимир Єрмоленко, Тамара Горіха Зерня, Вахтанг Кебуладзе, Євгенія Кузнєцова, Роксолана Свято, Галина Вдовиченко, Наталка Сняданко, Катерина Ботанова, Анна Грувер, Марічка Паплаускайте та інші.

Цьогоріч у події візьмуть участь понад 350 видавництв і компаній, які представлять тут свої книжки, а також продукти й послуги, пов’язані з маркетингом і розповсюдженням видавничої продукції. 

Фото: Getty Images

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Джерело матеріала
loader