ШІ допомагає його дівчині логічно вибудовувати аргументи в особистих спорах та може зазначити про невпевненість людини у собі, зазначають журналісти
Чоловік поскаржився, що його дівчина використовує ChatGPT у суперечках. При цьому ШІ зазначає, що він не впевнений у собі та не може зрозуміти викладені аргументи, пише New York Post.
"Моя дівчина використовує ChatGPT кожного разу, коли у нас виникають розбіжності", — поділився він.
25-річний чоловік пояснив, що у нього та його 28-річної дівчини за вісім місяців стосунків було кілька великих сварок та дрібних розбіжностей. Щоразу під час спорів дівчина "виходила й обговорювала суперечку" з ChatGPT, а іноді навіть залишаючись коханим в одній кімнаті. Кожного разу, коли вона це робить, дівчина "повертається з добре вибудуваними аргументами, розбиваючи все, що я сказав або зробив під час нашої суперечки".
"Я пояснив їй, що мені не подобається, коли вона це робить, тому що мені це схоже на засаду людських думок та думок робота. Людині практично неможливо запам'ятати кожну дрібну деталь і розкласти її по частинках, але у ШІ з цим немає проблем", — написав користувач.
Чоловік зазначає, що кожного разу при висловленні його почуттів щодо ситуації дівчина зазначає, що "ChatGPT каже, що ти невпевнений у собі" або "ChatGPT каже, що в тебе немає емоційної пропускної спроможності зрозуміти, що я кажу".
"Моя головна проблема в тому, що вона формулює підказки, тому якщо вона пояснить, що я неправий, це приведе до згоди, навіть якщо у мене не буде можливості щось пояснити", — додав він.
В коментарях багато людей погодились з автором допису, зазначивши, що ChatGPT "упереджено ставиться до інформації, що вводиться користувачем". Йому рекомендували також обговорювали дії дівчини за допомогою ШІ або ж сказати їй, що ChatGPT порадив парі розійтись.
"Я помітив, що він запрограмований на посилення вашої позиції… Він просить людей оцінювати відповіді. Вона вважає, що він неупереджений, тому що це робот, але це робот, запрограмований говорити людям те, що вони хочуть почути", — додав інший користувач.
Також чоловіку порадили запитати в ChatGPT, чи справді він "був дурнем" у цих ситуаціях.
"Хоча ШІ може бути корисним у багатьох речах, він не повинен замінювати справжні людські розмови, які є тонкими, емоційними та вимагають співчуття… Хоча ШІ може надавати вдумливі відповіді, він не замінить емоційного інтелекту та не зрозуміє складності відносин", — такою була відповідь ChatGPT.
Інструмент ІІ також зазначив, що "Як ви згадали, те, як вона формулює свої підказки, впливає на поради чи зворотний зв'язок, які вона отримує. Якщо вона насамперед пояснює ситуацію таким чином, який вигідний її стороні, відповідь, швидше за все, відображатиме це. Це робить його одностороннім інструментом, а чи не справедливим посередником".
Нагадаємо, в липні стало відомо, що Крісті Енджел із США, яка втратила свого близького друга Камеруна Скраггса у 2020 році, вирішила "оживити" його за допомогою штучного інтелекту. Вона скористалась системою, яка використовує сучасні технології для імітації текстової розмови.
В жовтні компанія EVA AI створила цифрову копію культової зірки 70-х Лінди Лавлейс за допомогою штучного інтелекту. Це дало змогу фанатам спілкуватися з нею через повідомлення, голосові нотатки та відео.