Тренер "Шахтаря" Пушич: Вилучення зіграло вирішальну роль у матчі з "Динамо"

Фахівець зазначив, що задоволений виступом команди.

Головний тренер донецького "Шахтаря" Маріно Пушич прокоментував результат минулого дербі проти київського "Динамо" (1:1) в 11-му турі УПЛ.

Спеціаліст дав коментар в ефірі UPL.TV.

"Чи була червона картка вирішальною? Так. Гру можна поділити на дві частини – у першій у нас було 11 гравців і ми показували відмінний футбол. Ми могли забивати в першому таймі двічі або тричі. Ми провели відмінний матч.

Я не бачив епізод із видаленням, він мав свій ефект на перебіг подій на полі. Ми домінували, грали відмінно, але коли перебуваєш більшу частину другого тайму вдесятьох, це має свій ефект. Наприкінці зустрічі ми пропустили гол.

Вважаю, що ми заслужили перемогти з огляду на те, як проявляли себе у повному складі. Це показує, наскільки хорошому рівні ми знаходимося, адже грали з таким опонентом у домінуючий футбол.

Попереду багато матчів, "Динамо" випереджає нас на шість очок і буде цікаво, чи зможуть вони утримати гандикап. Буде дуже цікаве протистояння у чемпіонаті", – сказав Пушич.

Варто зазначити, що кияни не можуть обіграти "гірників" із квітня 2021 року. Серія складає вже сім матчів. При цьому "Динамо" лідирує у турнірній таблиці УПЛ, а "Шахтар" йде четвертим.

Раніше підсумки поєдинку підбив головний тренер "Динамо" Олександр Шовковський.