Зарплата радника президента з комунікацій Дмитра Литвина становить майже 40 тис. грн на місяць без урахування податків
Зарплата радника президента з комунікацій Дмитра Литвина становить майже 40 тис. грн на місяць без урахування податків

Зарплата радника президента з комунікацій Дмитра Литвина становить майже 40 тис. грн на місяць без урахування податків

За даними Державного управління справами, розмір посадового окладу був встановлений лише у жовтні цього року.

Радник президента України з комунікацій Дмитро Литвин отримує майже 40 тис. грн на місяць без урахування податків. Про це Державне управління справами повідомило у відповіді на запит видання «Телеграф».

Інформацію про відповідні виплати надали після інтерв'ю Дмитра Литвина «Детектору медіа», в якому його запитали про реагування на запити медіа щодо його зарплати та посадових обов'язків. 

Так, за даними Державного управління справами, упродовж 2023 року та по вересень 2024 року виплати Литвину не здійснювалися. Умови оплати праці, зокрема посадовий оклад у розмірі 39 164 тис. грн, були встановлені з 23 жовтня 2024 року.

«Телеграф» зауважує, що з урахуванням податку на доходи фізичних осіб та військового збору радник президента України з комунікацій отримує близько 32 тис. грн.

На запитання про безпосередню виплату зарплатні у жовтні відомство зазначило, що всі розрахунки з працівниками здійснюються наприкінці звітного місяця та надання ОП всіх необхідних документів для обліку праці. Тож нарахування зарплатні за жовтень відбудеться вже на початку листопада.

  • Читайте також: Що відомо про Дмитра Литвина, нового радника президента з питань комунікацій

Невдовзі після призначення Литвина «Українська правда» заявила про системний тиск на видання з боку Офісу президента, і зокрема, звинуватила саме Литвина в тому, що він забороняє чиновникам спілкуватися з «УП» та викреслює редакцію зі списків запрошених на зустріч з президентом.

Українські журналісти та медійні організації, які є учасниками Медіаруху, висловили рішучий протест проти все більш системних спроб тиску на незалежні медіа з боку представників державної влади. Вони закликали президента негайно припинити тиск на медіа з боку держслужбовців, гарантувати прозорість і відкритість держорганів і надавати медіа безперешкодний доступ до інформації.

Сам Дмитро Литвин заперечив, що чинив тиск на чиновників, забороняючи їм спілкуватися з «Українською правдою». Він також сказав, що вважає звинувачення «УП» неконкретними. Окрім цього, радник президента з питань комунікацій заперечив, що в Офісі президента є чорний список українських медіа, з якими чиновникам начебто забороняють спілкуватися.

Фото: «Радіо Свобода»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Офіс Президента Зарплата
Джерело матеріала
loader
loader