Жінка перетворила старий туалетний столик на тумбочки: користувачі TikTok вибухнули люттю
Жінка перетворила старий туалетний столик на тумбочки: користувачі TikTok вибухнули люттю

Жінка перетворила старий туалетний столик на тумбочки: користувачі TikTok вибухнули люттю

Майстриня із домашнього декору, яка керує обліковим записом @ourhoustonsmithhome у тікток, виклала чергове відео. На ньому жінка розколює вінтажний дерев’яний стіл надвоє, шліфує і фарбує у білий колір, створюючи стильні тумбочки. На диво, велика кількість користувачів мережі висловила незадоволення діями дизайнерки, пише Elle Decor.

Переробляти чи ні

Так, користувачка @ethereal.ashlyn записала відео своєї реакції на перетворення старого столика. Її допис зібрав майже мільйон переглядів. "Ось чому ми не дозволяємо мілленіалам наближатися до вінтажних або красивих речей", – написала користувачка.

"Якщо просто хочеш білі нічники, йди купи їх", – не стримав роздратування інший акаунт.

"Мій двоюрідний брат зробив теж саме з нашою фарфоровою вітриною 1800-х років", – поскаржився ще один обліковий запис.

Також на критику мережі нарвалася й Енн Аптон, яка перетворила величний гардероб на райдужний під впливом фільму Encanto.

"Це здається незаконним", – такою була реакція одного із численних користувачів тіктока.

У TikTok багато подібних відео із перетворенням старих меблів, і так само чимала кількість розлючених глядачів. Творці контенту шукають антикваріат – іноді дорогий, а іноді доступний, – і повністю переробляють його або для власного задоволення, або для перепродажу.

Жінка, яка зробила зі столика тумбочки, пояснила, що її дерев'яний стіл уже був у поганому стані, коли його їй подарували, і вона змогла вдихнути в нього нове життя, продавши створені тумбочки як комплект для спальні. Її дуже здивувала зворотна реакція.

"Я дізналася, що багатьом людям в Інтернеті не подобається, коли ти возишся з "ідеальними вінтажними виробами з дерева". Я просто скажу ось що… якщо тобі нема чого сказати приємного, то взагалі нічого не кажи", – відрізала майстриня.

Так, у мережі розгорілася справжня дискусія, чи варто перетворювати старі вінтажні меблі.

Довідка: Концепція переробки меблів є не новою. Пофарбовані меблі в США пережили свій розквіт в кінці XVIII і на початку XIX століть. Коли меноніти з Східної Європи іммігрували до країни, вони почали прикрашати все – від шаф до скринь і стільців – квітковими мотивами та іншими елементами. Під час вікторіанської ери меблі також переробляли, поєднуючи впливи від рококо до готики. Навіть у часи давнього Єгипту простолюдини фарбували дерев’яні меблі, щоб зробити їх дорожчими на вигляд. Однак в останні роки перероблені меблі більше асоціюються з застарілою естетикою Etsy середини нульових, ніж з дорогим дизайном. Слово "переробка" довгий час вселяло страх у багатьох людей. Це стало синонімом фарбування всього і вся в досить безглузді, бридкі попкольори.

Поради щодо переробки меблів

Перевірте цінність: Непідготовленому оку важко визначити точну ціну антикваріату, але певні кроки справді можна зробити, щоб вирішити, чи варто братися за шліфувальну машинку. "Проведіть власне дослідження: пошук реверсивних зображень Google може принаймні навести вас на правильний шлях", – каже Девід Трухільо, керівник відділу продажу у відділі сучасного декоративного мистецтва та дизайну Bonhams у Лос-Анджелесі. "Якщо ви вважаєте, що щось має цінність, перш ніж щось з цим робити, не соромтеся звернутися до аукціонного дому", – додав він.

Почніть з малого: Якщо це ваш перший проєкт, почніть з чогось недорогоцінного, з чогось малоцінного, і просто подивіться, як у вас вийде. Не починайте з реліквії вашої бабусі.

Не (завжди) цінуйте старі речі: Вік не завжди є синонімом цінності. "Люди приходять до нас і кажуть: "Це було в моїй сім’ї 150 років, це, мабуть, має певну цінність". Це не обов’язково так", – каже Трухільо.

Джерело матеріала
loader
loader