Як зекономити на подорожі: експерт розкрив маловідомі способи
Як зекономити на подорожі: експерт розкрив маловідомі способи

Як зекономити на подорожі: експерт розкрив маловідомі способи

Експерт по подорожах Деніел Кларк поділився порадами, як заощадити гроші під час наступної відпустки. Про це пише 24 Канал з посиланням на Express.

Експерт сказав, що для того, щоб заощадити на відпочинку, потрібно планувати все заздалегідь, бути максимально гнучким і проводити власні дослідження.

Якщо ви просто відвідаєте турагентство та заплатите йому ціну квитка з усіма накладками, ви, швидше за все, заплатите набагато більшу суму, ніж якби ви витратили час на пошук найкращих варіантів. Чим більше грошей ви заощадите на етапі планування вашої святкової відпустки, тим більше у вас залишиться грошей на пиріжки з начинкою та глінтвейн, поки ви там,
– зауважив він.

Як зекономити на подорожі

Отже, основні правила, як заощадити під час планування мандрівки:

  1. Бронюйте безпосередньо в готелі.

Перша порада Деніела – уникати звернення до туристичних брокерів та агентів, оскільки вони, швидше за все, зазнають додаткових витрат. Щоб заощадити гроші, зв'яжіться з готелем чи місцем розташування безпосередньо, щоб дізнатися актуальні ціни. Вони можуть запропонувати нижчу ціну, оскільки їм не треба буде сплачувати жодних зборів чи комісій.

Якщо ви не можете знайти контактні дані за допомогою пошукових систем, ви можете спробувати скористатися Google Lens, щоб знайти готель по фотографії – цей невеликий трюк часто допомагає ідентифікувати офіційний сайт або дозволяє побачити пропозиції за різними цінами,
– сказав мандрівник.

  1. Виберіть слушний час для вашої відпустки.

Якщо ви не прив'язані до навчального часу, Деніел пропонує скоротити витрати, вирушивши у відпустку під час навчального року або посеред тижня, оскільки в цей період вартість проїзду часто нижча.

  1. Будьте уважні до свого розташування.

Бронювання житла в центрі міста може бути досить дорогим, особливо якщо там проходить сезонний різдвяний ярмарок, а ви їдете туди саме в цю пору року. Деніел пропонує натомість зупинитися трохи далі, десь із гарним транспортним сполученням або безпечним паркуванням.

  1. Вибирайте апартаменти з власною кухнею.

Будинки та апартаменти для відпочинку, які пропонують лише проживання – це дешевий спосіб зупинитися в обраному вами місці.

Можливість вибирати та готувати їжу самостійно, а також харчуватися в ресторанах та кафе на ваш вибір може значно знизити вартість відпустки. Частиною задоволення може стати дослідження місцевих супермаркетів та ринкових прилавків. Подумайте про те, щоб взяти на обід термос із супом, це дешевше, ніж харчуватися поза домом, а також означає, що ви зможете побачити нові види та місця,
– сказав Деніел.

  1. Подорожуйте без багажу.

Багато авіакомпаній стягують додаткову плату за зареєстрований багаж або велику ручну поклажу. На думку Деніела, ви повинні подорожувати без нічого незалежно від того, чи летите ви, чи їдете машиною або громадським транспортом.

  1. Перевіряйте наявність кешбеку.

Наразі існують різні сайти з кешбеком, які пропонують заохочення за бронювання подорожей. Й іноді ці суми можуть досягати значних сум.

Перш ніж бронювати квитки, житло, тури, оренду автомобіля і навіть замовляти іноземну валюту, перевірте, чи вказаний роздрібний продавець у списку. І подивіться, чи зможете ви отримати відсоток назад, щоб загалом заощадити.

Аеропорт, залізничний вокзал, гамірна міська площа чи морське узбережжя – де б ви не опинилися, з додатком для переказу коштів TransferGo кожен може матеріально підтримати своїх рідних та близьких у будь-якій точці планети. Вам знадобиться лише телефон та інтернет-з'єднання.

Теги за темою
Туризм
Джерело матеріала
loader
loader