Meta випустить інструмент з ідентифікації підлітків, які брешуть про свій вік в інстаграмі
Meta випустить інструмент з ідентифікації підлітків, які брешуть про свій вік в інстаграмі

Meta випустить інструмент з ідентифікації підлітків, які брешуть про свій вік в інстаграмі

Компанія планує розгорнути «класифікатор для дорослих» вже на початку 2025 року.

Компанія Meta планує використовувати штучний інтелект для ідентифікації підлітків, які брешуть про свій вік в інстаграмі. На початку 2025 року компанія розгорне «класифікатор для дорослих», який автоматично застосовуватиме до користувачів молодше 18 років більш обмежувальні налаштування конфіденційності. Про це пише Engadget.

За словами директорки Meta з управління продуктами для молоді та соціального впливу Аллісон Хартнетт, програмне забезпечення розглядатиме такі показники, як облікові записи, за якими стежить користувач, і контент, з яким вони регулярно взаємодіють. Якщо інструмент підозрює, що комусь ще не виповнилося 18 років, він перемістить їх до «підліткового облікового запису», незалежно від того, який вік вони вказали у своєму профілі.

Як ми повідомляли, у вересні в інстаграмі користувачі віком до 18 років отримали змогу створювати «підліткові акаунти», в яких автоматично застосовується набір засобів захисту приватності для обраної вікової категорії. Із січня 2025 року функція буде доступна в усьому світі.

Такі облікові записи автоматично встановлюються як приватні, і вони не зможуть надсилати повідомлення незнайомцям. Підліткам не вдасться змінювати ці налаштування без дозволу батьків.

Meta дозволить людям, яких програмне забезпечення помилково ідентифікувало як підлітка, подати апеляцію. Утім, компанія все ще працює над цим механізмом.

Компанія запропонує підліткам, які намагатимуться вручну змінити вік, указаний в обліковому записі, підтвердити свою особу. Користувачі матимуть можливість завантажити офіційне посвідчення особи, видане державою, або поділитися відеоселфі з Yoti, яке оцінює вік людини на основі рис обличчя. 

Окремо Meta планує позначати підлітків, які намагаються створити новий обліковий запис, використовуючи адресу електронної пошти, яка вже пов’язана з існуючим обліковим записом, і інший день народження. Вона також планує використовувати ідентифікатори пристроїв, щоб отримати краще уявлення про те, хто створює новий профіль.

Нагадаємо, нещодавно в інстаграмі запровадили можливість створити «картку профілю», яка слугуватиме цифровою візитною карткою для облікового запису користувача. Функція стала доступною для всіх користувачів у всьому світі і орієнтована на людей, які хочуть промувати себе та розвивати свої зв’язки. 

Фото: Unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Джерело матеріала
loader