МІОК проведе симпозіум щодо адвокації питань українських мігрантів у країнах Вишеградської групи
МІОК проведе симпозіум щодо адвокації питань українських мігрантів у країнах Вишеградської групи

МІОК проведе симпозіум щодо адвокації питань українських мігрантів у країнах Вишеградської групи

Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою (МІОК) проведе міжнародний симпозіум «Співпраця неурядових організацій із місцевими органами влади для адвокації питань українських воєнних мігрантів у країнах Вишеградської групи».

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сторінці події у Фейсбуці.

Захід відбудеться 26 листопада о 10:00 у змішаному форматі (офлайн та онлайн) в  НУ «Львівська політехніка»  за адресою: вул.С.Бандери, 12, ауд.№ 214 головного корпусу.

МІОК проведе симпозіум щодо адвокації питань українських мігрантів у країнах Вишеградської групи - Фото 1

На події заплановано представити результати проєкту «Найкращі практики співпраці громадських організацій із місцевою владою для адвокації питань українських воєнних мігрантів», який було реалізовано за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду у партнерстві ГО МІОК з ГО «Українська ініціатива в Чеській Республіці», ГО «Фундація Uniters» Uniters (Польща), ГО «Союз русинів-українців Словацької Республіки».

«Обговорення та аналіз ефективності практик, реалізованих у Чехії, Польщі та Словаччині протягом двох років повномасштабного російського вторгнення в Україну, буде корисним для дисемінації, вивчення, адаптації та подальшої імплементації в інших країнах Європейського Союзу», – зауважили в МІОК.

Також, як зазначає Ірина Ключковська, координаторка проєкту, цей досвід буде корисним також для використання в Україні, зокрема для громадських організацій, що практикують допомогу внутрішньо переміщеним особам, потік яких не зменшується.

Реєстрація на участь у симпозіумі доступна за посиланням

Як повідомляв Укрінформ, у червні МІОК презентував дослідження «Ціннісні орієнтири українських вимушених мігрантів у Іспанії та Польщі» у межах дискусійної платформи «Українські вимушені мігранти: інтеграція, ідентичність, повернення».

Джерело матеріала
loader