Про це він розповів на каналі «PolitБюро».
За словами гостя програми, списують не лише у школі, а й у політиці, і ось Ердоган намагається показати, що він крокує із Трампом в ногу. До того ж, додає він, якщо зважити на внутрішні проблеми Туреччини, фінансові та економічні, Ердоган дуже хоче вийти в одязі миротворця і показати свою геополітичну роль.
«Але я думаю, що, незважаючи на позитивний досвід, коли Туреччина виступала модератором переговорів, давала майданчик, це треба оцінити, але цього разу відгуку не буде, Туреччині не вдасться двічі увійти в ту саму річку. Мені здається, більше шансів навіть виступити в цій іпостасі має Саудівська Аравія, Катар, якось усе так складається», - розмірковує Андрій Золотарьов.
А щодо пункту про введення європейських військ на лінію розмежування, зазначає експерт, то, напевно, це можуть бути якісь треті країни хіба що. І навіть не війська Туреччини, додає він, навіть з огляду на особливі стосунки путіна з Ердоганом, адже це країна НАТО.
«Україна ресурсно ще не настільки виснажилася, щоби підняти руки в цій ситуації. І Київ чудово розуміє, чим загрожує заморозка. Тому до заморозки не готовий ні кремль, ні Київ, називатимемо речі своїми іменами. А ті, хто говорять про швидкий мир… Ну, я не знаю, які у них джерела, поки факти говорять про інше. Пішов дозвіл (ред. – на далекобійні удари по росії) на 1000-й день війни від Сполучених Штатів, це якраз факт, який не на користь цього», - пояснює Андрій Золотарьов.