"Найненаситніші" побутові прилади, які збільшують рахунки за електроенергію: повний перелік
"Найненаситніші" побутові прилади, які збільшують рахунки за електроенергію: повний перелік

"Найненаситніші" побутові прилади, які збільшують рахунки за електроенергію: повний перелік

Якщо залишати побутові прилади в режимі очікування, то вони можуть споживати чимало електроенергії. Це лише збільшує рахунки за електроенергію, тому варто знати, які девайси вимикати з розетки.

Повний перелік опублікували експерти. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Express.co.uk.

Пральні, посудомийні та сушильні машини

Експерт Ніколас Окленд із Trade Radiators стверджує, що на пральні, посудомийні та сушильні машини припадає близько 14% рахунку за електроенергію. Ці прилади використовують багато води та світла, тому, щоб заощадити, краще обирати режими з холодною водою або "еко". Крім того, важливо не залишати цю побутову техніку в режимі очікування.

Холодильники та морозильні камери

Окленд наголосив, що варто переконатися, чи всі прилади налаштовані на правильну температуру – не занадто низька чи висока. Холодильники та морозильні камери споживають багато електроенергії, тому варто відразу інвестувати в якісні прилади, які будуть працювати роками, адже енергоефективна техніка також допомагає заощадити на рахунках за електроенергію.

Телевізори та ігрові приставки

Телевізори та ігрові приставки часто залишаються увімкненими протягом тривалого часу. Такий режим очікування може збільшити рахунок за електроенергію та вдарити по бюджету. Відтак, Окленд радить обирати енергоефективні моделі та наголошує, що не варто забувати вимикати прилади з розетки, коли їх не використовують.

Прилади для освітлення

Світильники та люстри можуть також серйозно вдарити по рахунках за електроспоживання. Тому важливо замінити старі лампи на світлодіодні. Вони не лише зроблять простір світлішим, а й допоможуть заощадити.

Духові шафи, чайники, мікрохвильові печі та фритюрниці

На кухонну техніку припадає приблизно 5% рахунків за електроенергію. Однак це може збільшуватися залежно від ефективності приладу, обсягу приготування їжі та кількості приладів, які у вас є.

Аерофритюрниці та інші сучасні кухонні прилади споживають найменше енергії. Щоб заощадити гроші, використовуючи ці прилади, я рекомендую переконатися, що всі вони правильно розташовані на вашій кухні та налаштовані, – наголосив експерт.

Він також рекомендує відразу віддавати перевагу енергоефективним приладам.

Джерело матеріала
loader
loader