Як зазначають експерти з безпеки харчування, більшість людей розігрівають суп неправильно.
Розповідаємо про дві найпоширеніші помилки, які найчастіше роблять люди під час нагрівання супу.
Як треба правильно розігрівати суп, щоб не зіпсувати його
По-перше, багато людей не прогрівають суп, який зберігався в холодильнику, до потрібної температури. Згідно рекомендацій експертів з безпеки харчування, усі страви на основі м'яса, птиці, риби і навіть овочеві бульйони слід прогрівати до внутрішньої температури 74 °C. Це гарантує знищення більшості патогенних мікроорганізмів, які можуть розвиватися у страві під час зберігання в холодильнику.
Супи варто зберігати в холодильнику не більше 3 днів. Якщо страва зберігалася понад 2 дні, її треба довести до кип’ятіння – це не рекомендація, а запобіжний захід, щоб попередити ризик харчового отруєння.
Друга серйозна помилка – перегрівання супу. Це може дійсно погіршити смак і текстуру інгредієнтів, особливо якщо в супі містяться крупи, макарони чи овочі. Початкова структура цих компонентів може змінитися, стати м'якою і розвареною, що негативно позначиться на загальному смаку і зовнішньому вигляді страви.
Щоб зберегти якість і смак супу, рекомендовано прогрівати його до моменту, коли він тільки почне кипіти. Після цього потрібно одразу зменшити вогонь до мінімуму і дати супу ще кілька хвилин погрітися, не дозволяючи йому активно кипіти. Це дасть змогу досягти необхідної температури, зберігаючи текстуру та смак страви.
Якою губкою краще мити брудні тарілки, а якою – сковорідку: про це мало хто знає
Перед варінням проткніть яйце голкою: лайфгак від професійних кухарів