Німеччина спростувала заяви про те, що вона нібито рекомендувала Україні знижувати призовний вік. Речник МЗС Крістіан Вагнер заявив, що Німеччина не втручалася і не планує втручатися у внутрішні оборонні рішення України, зокрема щодо мобілізаційного віку.
Схожу позицію озвучило й Міністерство оборони Німеччини, підкресливши, що Україна сама вирішує, як організовувати свою оборону, пише NV.
Раніше видання Associated Press повідомило, що адміністрація США закликала Україну знизити призовний вік з 25 до 18 років для збільшення чисельності армії. У Білому домі вважають, що Україна має всі необхідні ресурси для військових дій, а тепер потрібне лише збільшення чисельності військ.
Радник президента України Дмитро Литвин відреагував на це, зазначивши, що такі пропозиції без забезпечення своєчасного постачання зброї не є доцільними.
Варто пам'ятати, що діяльність ТЦК є наслідком агресії росії. Якби росія не розпочала війну, не було б потреби в мобілізації. Українська армія якісно відрізняється від російської - наші військові проходять ретельну підготовку, на відміну від росіян, яких кидають у бій без турботи про їхнє життя.
Окупанти нехтують життями не тільки своїх солдатів, а й українців на захоплених територіях, де масово мобілізують людей, погрожуючи їм розстрілом у разі відмови. Україна ж бореться за своє виживання, і мобілізація є вимушеним заходом.
Пропаганда ворога намагається спотворити реальність, поширюючи в медіа фейки про мобілізацію в Україні, але мовчить про жорсткі мобілізаційні заходи в росії. Насправді, тільки завдяки зусиллям мобілізованих громадян Україна продовжує захищати свої кордони і боротися за незалежність.
Раніше ми повідомляли, військові можуть не платити відсотки по кредиту: що для цього потрібно?
Гроші на оздоровлення, сертифікат на авто та зарплата: які виплати можуть отримувати військовослужбовці - детальніше на Знай.ua.