![Зоологи вісім років називали жіночим ім'ям самця-пінгвіна: як вони виправили помилку](https://thumbor.my.ua/_chm6KhJbxVs5MhQOLVa_uUvpV0=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2Fe54fe7773c6c11908ae1ae5e8ccc77ae.png)
Зоологи вісім років називали жіночим ім'ям самця-пінгвіна: як вони виправили помилку
Британські зоологи опинилися в курйозній ситуації, коли випадковий тест ДНК відкрив для них правду — вони протягом восьми років називали жіночим ім'ям Меггі самця королівського пінгвіна.
Зоологи з парку Birdland, розташованому в британському Глостерширі, були шоковані від того, що вони припустилися комічної помилки — вони називали самця королівського пінгвіна жіночим ім'ям Меггі, коли потім виявилося, що він самець. Про курйозну ситуацію пише британський таблоїд Daily Express.
ЗМІ пише, що представника королівських пінгвінів придбали в одному з зоопарків Данії зоопарку вісім років тому для збільшення популяції. З незрозумілих причин самцеві дали ім'я Меггі, подумавши, що самець є самкою.
З часом зоологи почали помічати, що нібито "самка" не розмножується. Далі їх насторожила поведінка "самиці" — "вона" активно почала разом ходити у парі з іншим самцем, як це роблять зазвичай представники чоловічої статі цього виду.
Аби розвіяти підозри, зоологи відправили на тест ДНК пір'їну "Меггі". Результати тесту не залишили сумніві — фахівці називали жіночим ім'я самця королівського пінгвіна. Зрозумівши свій конфуз, орнітологи вирішили "виправити" свою помилку — тепер десятирічний дорослий самець королівського пінгвіна має кличку Магнус.
В пресслужбі парку кажуть, що через цей конфуз їм довелося внести ряд коректив у свої процедури. Крім того, наразі для Магнуса в терміновому порядку знайшли самицю з Німеччини, щоби забезпечити довгостроковий успіх розвитку колонії королівських пінгвінів.
Нагадаємо, Фокус писав про рідкісних пінгвінів Аделі, які мешкають поруч з українськими полярниками в Антрактиді. "Адельки" відрізняються від інших видів характерним повністю чорним забарвленням голови та біло-блакитними очима.
Також ми розповідали, як королівський пінгвін з Антарктики доплив до Австралії в пошуках нареченої, але ледь не загинув. Птах подолав майже 3400 км, дуже схуд і був виснаженим, однак ветеринари поставили його "на ноги" і відпустили на волю.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)