Майстер манікюру пояснила, чому не можна носити покриття більше трьох тижнів
Майстер манікюру пояснила, чому не можна носити покриття більше трьох тижнів

Майстер манікюру пояснила, чому не можна носити покриття більше трьох тижнів

Гель-лак має гарний вигляд на нігтях і набагато менше схильний до сколів і подряпин, ніж звичайне покриття. Однак варто пам'ятати, що занадто довго носити його не рекомендується.

Красиві доглянуті нігті — одна з ознак любові до себе. Після того, як у моду увійшли гель-лаки, які дають змогу носити гарний манікюр досить довго, не турбуючись, що він відколеться або зблякне, дівчата і жінки масово переключилися на них. Вибір кольорів і матеріалів дає змогу створити на нігтях справжній шедевр. Однак варто пам'ятати, що якщо довго не оновлювати покриття нігтів, це може призвести до неприємних наслідків. Як довго можна носити покриття і чому його не варто перетримувати, розповіла досвідчена майстриня манікюру Катерина Панченко.

За її словами, не можна ходити з покриттям понад три тижні. Після цього його необхідно зняти. Що ж може трапитися?

"Через 15 днів хімічний склад матеріалу змінюється, і це може призвести до алергічної реакції і навіть до бактеріального інфікування. Крім того, перенашивання матеріалу може призвести до ламання нігтів "під нуль"", — каже експертка.

Крім того, внаслідок переношування матеріал може відшаровуватися від нігтьової пластини, а вона сама стає тонкою.

Раніше Фокус писав, чому мода на "голі нігті"повертається, і хто з багатих і знаменитих задає тренди на неї.

Цей матеріал має виключно інформаційний характер і не містить порад, які можуть вплинути на ваше здоров'я. Якщо у вас є проблеми, зверніться до спеціаліста-нігтиста

Теги за темою
Здоров'я
Джерело матеріала
loader
loader