/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F906a37fcb5e7727b2bebac195b6bbf28.jpg)
В Україну прибула друга партія винищувачів F-16 від Данії, — Зеленський
Президент України Володимир Зеленський повідомив про прибуття другої партії винищувачів F-16 від Данії, підкресливши винятковість підтримки з боку данської держави.
Глава держави наголосив на стратегічному значенні отриманої авіаційної техніки для посилення обороноздатності України.
За словами Зеленського, перша партія літаків вже демонструє високу ефективність у протидії російській ракетній загрозі. Винищувачі успішно перехоплюють та знищують російські ракети, рятуючи життя українських громадян та критичну інфраструктуру.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F3917fc7796f9a72a8172fd66dacff469.jpg)
Друга партія додатково посилює повітряний щит країни.
Президент також висловив принципову позицію щодо міжнародної підтримки, зазначивши, що рішучість усіх партнерів могла б остаточно припинити російський терор.
Данія продемонструвала послідовну та принципову позицію у наданні військової допомоги України в її боротьбі проти російської агресії.

