Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на SCMP.
Що відомо про зловмисника
Чоловік зазначив, що використовував одразу 400 телефонів з різними акаунтами, щоб підвищити свої шанси на виграш подарунків у прямих ефірах. Китаєць облаштував собі справжній "офіс" у невеликому гаражі. Перехожий помітив незвичайну активність і повідомив про це поліції, підозрюючи, що це шахрайська операція.
Зловмисник зізнався, що використовував телефони, кожен з яких був пов'язаний з окремим акаунтом на платформі для прямих трансляцій, щоб збільшити свої шанси на виграш так званих "щасливих мішків".
Чоловік використав 400 телефонів для доступу до прямих трансляцій / Фото Weibo
Чи спрацювала ця схема
Китаєць розповів, що завдяки цій схемі вигравав різні речі: від недорогих товарів повсякденного вжитку до принтерів і останніх моделей iPhone, які він потім продавав. Він стверджував, що міг заробляти від 10 000 до 20 000 юанів (1 400 – 2 800 доларів) на місяць.
Чоловік не вставляв у телефони SIM-карти, які необхідні для реєстрації нових акаунтів на китайських платформах соціальних мереж. Замість цього він купував акаунти, що вже існують, в інших людей в інтернеті.
Оскільки ці акаунти, зареєстровані на справжнє ім'я, містили особисту інформацію, поліція звинуватила чоловіка у порушенні права на особисту інформацію інших осіб, що є незаконним.
Довідка. Хоча поліція не повідомила про конкретне покарання, згідно з китайським кримінальним законодавством, особам, які отримують, продають або надають особисту інформацію громадян, загрожує до трьох років ув'язнення або штраф.