Переможцем мистецького конкурсу телеканалу «Рада» з надання послуг з виробництва контенту для марафону «Єдині новини» перемогла ТОВ «Кінокіт». Про це йдеться в інформацію про переможців конкурсу на сайті парламентського каналу.
Виробництво заплановано на 2025 рік на період дії воєнного стану в Україні.
Конкурсна комісія визначила переможців під час презентації 30 грудня. Чи були інші претенденти у конкурсі в повідомленні каналу не йдеться.
Як вже повідомляв «Детектор медіа», сам телеканал «Рада» не виробляє марафон, натомість проводить мистецький конкурс із пошуків виробника. Щороку з 2021 року у цьому конкурсі виграє одна й та сама компанія ТОВ «Кінокіт». Остання угода з нею укладена 12 січня 2024 року.
За інформацією журналістів Bihus.Info, компанія «Кінокіт» пов’язана з колишнім заступником голови Офісу президента Кирилом Тимошенком. Співвласниками компанії «Кінокіт» раніше були колишній генпродюсер «1+1» Володимир Оселедчик та акторка з Одеси Юлія Дроздова. Обоє пов’язані з Українською кіношколою, яку заснувала дружина Кирила Тимошенка — Альона Тимошенко (Оселедчик є лектором, а Дроздова там навчалася). З 2021 року Юлія Дроздова є єдиною власницею продакшну. Сам Кирило Тимошенко заперечив, що «він або пов’язані з ним особи отримують кошти за виробництво телевізійних програм для телемарафону». Він назвав цю інформацію «фейковою» та «безглуздою».
«У разі прийняття рішення про виділення телеканалу “Рада” додаткових асигнувань для забезпечення його участі у цілодобовому інформаційному марафону “Єдині новини #UAразом”, телеканалом “Рада” буде укладено договір про закупівлю із переможцем мистецького конкурсу відповідно до вимог законодавства», — йдеться у відповіді на запит «Детектор медіа» очільника «Ради В’ячеслава Петренка.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.