Маріупольська журналістка Анна Мурликіна очолила проєкт з підтримки релокованих медіа Relocated Media Cluster
Маріупольська журналістка Анна Мурликіна очолила проєкт з підтримки релокованих медіа Relocated Media Cluster

Маріупольська журналістка Анна Мурликіна очолила проєкт з підтримки релокованих медіа Relocated Media Cluster

Одним із напрямків роботи новоствореного Relocated Media Cluster буде вивчення інформаційних потреб жителів ТОТ для того, що їх задовольняти.

Багаторічна головна редакторка онлайн-медіа про Маріуполь «0629.com.ua», членкиня Комісії з журналістської етики Анна Мурликіна стала координатором проєкту Relocated Media Cluster. Про це вона повідомила у фейсбуці і більш детально розповіла у коментарі «Детектору медіа».  

«Разом з DII-Ukraine ми працюємо над створенням кластеру релокованих медіа, які залишили свої тимчасово окуповані міста на Донеччині, Луганщині, Запоріжжі, Херсонщині і в Криму, але продовжують працювати і зберігати свою аудиторію там. Ми прагнемо об’єднати ресурси редакцій, які працюють на окуповану територію, щоб збільшити їхню ефективність», — сказала журналістка.

Relocated Media Cluster, за її словами працюватиме у двох напрямках — фінансова допомога релокованим медіа та інформаційна складова. Що стосується останнього, то йдеться про вивчення запитів аудиторії з окупованих територій на інформацію: «Як я бачу, Центр стратегічних комунікацій (при Міністерстві культури та стратегічних комунікацій — “ДМ”) добре працює в розрізі російської пропаганди. І це теж потрібно, але це не медійний напрямок. Ми хочемо вивчати інтереси людей на ТОТ саме відповідно до їхніх запитів. Я знаю, що є купа проблем, які можна було б підсвічувати на ТОТ. І мені дуже хотілося б допомагати людям саме з тою інформацією, яку вони не можуть отримати ні в який інший спосіб», — пояснила Мурликіна. Саме через релоковані медіа, за її словами, й відбуватиметься комунікація з жителями ТОТ.

На питання про подальшу долю сайту «0629.com.ua», який також належить до числа релакованих медіа, Анна відповіла: «Сайт живе, працює, буде й надалі працювати. Я буду йому в цьому допомагати. І ми разом дочекаємося деокупації Маріуполя»

Читайте також: 

  • Медіапереселенці. Як видання, що виїхали із захоплених і прифронтових територій, працюють у нових містах

  • «Бердянськ 24». Історія медіа, яке покинуло окуповане місто, але не втрачає зв’язку з його жителями

  • Майже на лінії фронту. Історія газети, яка продовжує виходити в Мирнограді попри обстріли міста й руйнування редакції

Фото: з фейсбуку Анни Мурликіної

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Джерело матеріала
loader
loader