Головоломки та оптичні ілюзії можуть стати як хорошим способом перевірити свої інтелектуальні здібності, так і чудовим методом, як їх потренувати. Адже такі загадки мають такий самий позитивний вплив на мозок людини, як фізичні вправи – на тіло людини.
Регулярне розгадування подібних загадок може "творити дива" – таким чином можна натренувати свій мозок настільки, що надалі вам вдаватиметься лускати різні інтелектуальні задачки, немов горішки.
У наступній загадці потрібно відшукати число 338 серед великої кількості чисел 333, пише Главред. Непросто буде зрозуміти, де саме заховалося потрібне число.
Від такої великої кількості чисел 333 просто очі розбігатимуться. У такій ситуації дуже легко опустити руки і відступитися, але не варто цього робити, адже якщо докласти зусиль і постаратися, то правильна відповідь точно вам відкриється.
Потрібно уважно оглянути усі місця на картинці. Щоб полегшити собі завдання, можете проглядати по черзі або усі стовпці з числами, або усі рядки – як вам зручно.
Але на загадку дається дуже мало часу – всього 7 секунд, тому доведеться поспішати під час розгадування.
Коли розгадаєте загадку, можете такою поділитися нею зі своїми рідними і друзями – можливо вони також захочуть перевірити свою уважність і спостережливість.
На картинці внизу ми позначили правильну відповідь. Але радимо спершу спробувати самостійно розгадати загадку, а вже потім прогортати сторінку вниз.
Раніше ми розповідали про загадку, у якій треба знайти помилку за 11 секунд. На картинці ми бачимо дівчину, яка миє посуд. Здавалося б, нічого незвичайного. Але щось на зображенні не так.
Також раніше Главред розповідав про загадку, у якій треба за 22 секунди вгадати, де 3 відмінності між картинками з дівчиною і левом. Виявити кілька відмінностей між двома малюнками може бути складніше, ніж здається на перший погляд.
Вас також може зацікавити:
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.