Про це він розповів у блозі Олеся Донія.
«Без зміни влади і кардинальної зміни української держави, державного механізму Україна приречена на поразку. І не тому, що ця влада не хоче, а радше вже не може, вичерпала свій потенціал. А для того, щоб змінити владу у цивілізований, не катастрофічний спосіб, нам потрібне перемир'я, щоб підготувати і провести вибори», - зазначає Геннадій Друзенко.
Виникає питання, констатує він, чи можна провести вибори президента, а він у нас верховний головнокомандувач, під час війни, але досвід США 1944 року, коли під 16 з 84 млн були залучені на тихоокеанському і європейському фронтах, показує, що можна. Принагідно гість програми згадує Корейську війну, коли було більше жертв, військ, учасників, ніж у російсько-українській війні, але у Південній Кореї вперше всенародно обрали президента. Тим паче зараз, додає він, є смартфони, «Дія», електронний зв’язок.
«Чи де-факто можна провести вибори? Сумніваюсь, сама логіка президентських виборів буде розривати країну, бо у президентських виборах виграє один, на відміну від парламентських, і він має знищити всіх навколо. Відповідно, це буде бій політичних хижаків не на життя, а на смерть, аплодувати якому буде тільки путін у кремлі і всі, хто за нього вболівають», - попереджає Геннадій Друзенко.
Отож, констатує правник, для того, щоби провести цивілізовані президентські вибори, змінити владу і покращити ситуацію у державі і на фронті, насамперед потрібне перемир’я, яке дасть час Україні підготуватися до реваншу.
Також Politeka писала про те, що Шейтельман про рішення Вірменії вступити до ЄС: «Ми там будемо у гарній компанії».