ChatGPT тепер зможе сповіщати про заплановані нагадування
ChatGPT тепер зможе сповіщати про заплановані нагадування

ChatGPT тепер зможе сповіщати про заплановані нагадування

Користувачі ChatGPT Plus, Team і Pro тепер зможуть просити ШІ-асистента запланувати нагадування або завдання «на потім», адже OpenAI цього тижня випустить нову бетаверсію функції під назвою Tasks («Завдання»).

Про це повідомляє Tech Crunch, передає Укрінформ.

Користувачі зможуть встановлювати прості нагадування в ChatGPT, наприклад, «Нагадай мені про закінчення терміну дії мого паспорта через шість місяців», і ШІ-асистент надішле пуш-повідомлення на будь-яку платформу, до якої його підключать. Користувачі також можуть задавати ChatGPT повторювані запити, наприклад, «Щодня о 7 ранку надавати мені брифінг новин».

Доступ до функції можна буде отримати, натиснувши 4o with scheduled tasks («4o з запланованими завданнями») у спадному меню в ChatGPT. Там же можна надіслати в ChatGPT повідомлення з описом нагадування або дії, яку треба створити. Користувачі можуть встановлювати завдання і керувати ними, спілкуючись з ШІ-помічником на будь-якій платформі або через спеціальну вкладку менеджера завдань, доступну тільки у вебдодатку.

Завдяки цій функції ChatGPT тепер може переглядати вебсторінки за встановленим розкладом, але він не буде здійснювати безперервний пошук у фоновому режимі або робити покупки. Наприклад, користувач можете доручити ChatGPT перевіряти раз на місяць наявність квитків на концерт улюбленого виконавця, але не можна попросити ШІ-асистента купити квитки для вас.

OpenAI використає цей бетаперіод, щоб дізнатися більше про те, як люди використовують функцію, перш ніж зробити її широко доступною у мобільному додатку та безкоштовному ChatGPT. У компанії зазначають, що під час бетаверсії не можна ставити завдання в голосовому режимі.

OpenAI готується випустити більш просунуті ШІ-агенти, в тому числі агента Operator, який зможе писати код і бронювати подорожі - ця система може з'явитися в найближчі кілька тижнів.

Нова функція завдань є першим кроком OpenAI до створення ШІ-моделей, також відомих як ШІ-агенти, які можуть діяти незалежно. Генеральний директор OpenAI Сем Альтман каже, що 2025 рік буде важливим для ШІ-агентів, і стверджує, що вони «приєднаються до робочої сили» вже цього року.

Як повідомляв Укрінформ, американська компанія Apple представила оновлену операційну систему iOS 18.2 для iPhone, iPad and Mac.

Фото: Alamy/PA

Теги за темою
Технології
Джерело матеріала