Як позбутися запаху собаки вдома: прості поради для свіжості й чистоти
Як позбутися запаху собаки вдома: прості поради для свіжості й чистоти

Як позбутися запаху собаки вдома: прості поради для свіжості й чистоти

Знаючи ці прості поради, ваш будинок завжди залишатиметься чистим і приємним для проживання.

Ви дізнаєтесь:

Чотирилапі та хвостаті друзі завжди створюють тепло і затишок у домі, а особливо песики. Проте їхній не дуже приємний запах може стати справжньою проблемою. Власники домашніх улюбленців діляться простими лайфхаками, які допоможуть зберегти свіжість у приміщенні, інформує Главред з посиланням Еxpress.

Головна порада для тих, хто хоче уникнути "собачого аромату" — позбутися меблів із тканинною оббивкою. Шкіряні дивани значно легше мити, і вони не вбирають запахи, як тканинні поверхні.

Великі килими краще замінити на дерев'яну підлогу. Така підлога легко миється і не вбирає запахи. Якщо ж ви не можете обійтися без килимів, оберіть невеликі моделі — їх зручно прати і вони не накопичують запахів.

Щоб запах собаки не розповсюджувався по всьому дому, варто інвестувати в якісний очищувач повітря.

Как убрать шерсть домашних животных инфографика
Як прибрати шерсть домашніх улюбленців - інфографіка / Главред

Він видалить не лише запахи, а й алергени, забезпечивши комфорт усій родині.

Дотримуючись цих простих порад, ваш будинок буде не лише затишним, але й завжди залишатиметься свіжим, навіть якщо у вас є чотирилапий друг.

А якщо ви поки що ще не завели чотирилапого друга, розповідаємо про ТОП-4 популярні породи собак, які не "уживаються" вдома.

Більше новин для власників собак:

Чи можна годувати собаку один раз на день

Експерти Аризонського університету провели дослідження і з'ясували, що годування собак лише один раз на день знижує ризик виникнення дев'яти видів вікових проблем зі здоров'ям, зокрема: раку, стоматологічних проблемам, зниження когнітивних здібностей, розладів шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок і сечовидільної системи, пише Earth.com.

На думку дослідників, собакам може бути корисно харчуватися рідше через їхнє мисливське походження. Їхні предки - вовки - часто по кілька днів обходилися без їжі.

"Проте наше дослідження не встановило причинно-наслідкового зв'язку між самим режимом годування та хворобами. Також варто враховувати не лише те, як часто тварини їдять, а й у якій кількості", - сказав один з авторів дослідження Метт Кеберлейн із Вашингтонського університету.

Джерело матеріала
loader
loader