Необхідність встановити мобільні бетонні сховища на заводі в Нікополі виникла через те, що окремі працівники не мають достатньо часу, щоби дістатися до бомбосховища, коли звучить сигнал повітряної тривоги. Повідомляє minprom.ua.
Трубний завод у Нікополі офіційно визнано зоною бойових дій через те, що місто розташоване за 7 км від окупованого Енергодару.
Завод добре оснащений і не зменшує виробництво, але працювати тут доводиться в дуже складних умовах. На цьому наголосив директор дивізіону залізничної продукції “Інтерпайп” Олександр Гарькавий під час роботи Українського дому в Давосі, який проходив у рамках Всесвітнього економічного форуму.
“Ми працюємо в надзвичайно важких і складних, навіть військових умовах. І з цієї причини перший виклик, який потрібно подолати, – це гарантувати безпеку персоналу компанії”, – підкреслив Гарькавий. Він також повідомив, що компанія забезпечує перевезення своїх працівників та дбає, щоб усі вони пройшли курс тактичної першої допомоги. На підприємствах також є все необхідне для надання такої допомоги.
“Інтерпайп” має 5 виробничих підприємств у трьох українських містах. Усі вони розташовані у Дніпропетровській області, недалеко від лінії фронту. У цьому прифронтовому регіоні компанія забезпечує роботою 9 тисяч українців.
“Інтерпайп” – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Її продукція поставляється більш ніж у 50 країн світу через мережу торгових офісів, розташованих на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи.
У 2023 році “Інтерпайп” реалізував 387 тис. тонн трубної продукції та 95 тис. тонн залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів проводиться під брендом KLW.
В “Інтерпайпі” працює близько 9,5 тис. співробітників. Чисельність працівників групи, які у рядах ЗСУ чи інших силових структурах, становить 950 людина. У 2023 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 4,4 млрд грн.