«Коаліції девайсів» залучила за рік понад 100 тисяч цифрових пристоїв для онлайн-навчання
«Коаліції девайсів» залучила за рік понад 100 тисяч цифрових пристоїв для онлайн-навчання

«Коаліції девайсів» залучила за рік понад 100 тисяч цифрових пристоїв для онлайн-навчання

Більшість девайсів передавали у власність закладів освіти.

За рік з моменту заснування «Коаліції девайсів» вдалося залучити понад 100 тисяч цифрових пристроїв для забезпечення навчання, пріоритетно у школах прифронтових та прикордонних областей. Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти та науки України.

Рік тому Міністерство освіти і науки України, «Фундація Олени Зеленської» та Міністерство цифрової трансформації, запустили «Коаліцію девайсів». Це об'єднання організацій, урядів та меценатів, які забезпечують українських учнів і вчителів гаджетами для онлайн-навчання.

До Коаліції приєдналося понад 14 партнерів, ключовими імплементаторами стали міжнародні організації ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, Theirworld, GBC for Education.

Коаліції девайсів вдалося залучити понад 100 тисяч гаджетів для навчання:

  • 87 000 для учнів;
  • 12 000 для вчителів;
  • 1 700 для освітніх центрів та класів НУШ.

*з урахуванням запланованого постачання у березні та квітні 2025 року

У пріоритеті забезпечення гаджетами стали прифронтові та прикордонні області.

«Ми прагнемо закрити критичну потребу в 125 461 пристрій і більшу частину роботи вже зроблено – понад 100 000 девайсів забезпечено. Очікуємо повністю досягти цієї мети уже протягом 2025 року», — розповів перший заступник міністра освіти і науки України Євген Кудрявець.

Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів, що для відстеження потреб в девайсах запустили публічний дашборд, який допомагає контролювати процес їхнього розподілу.

«Для нас важливо, щоб кожна дитина в Україні мала доступ до освіти. Щоб онлайн-навчання було ефективним для всіх, рік тому ми об'єднали понад 14 міжнародних і національних партнерів навколо ініціативи забезпечення девайсами тих, хто потребує їх найбільше», — зазначив Михайло Федоров.

Фото: МОН України

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Джерело матеріала
loader
loader