Google інвестує $120 млн у навчальні програми з ШІ для працівників та урядів
Google інвестує $120 млн у навчальні програми з ШІ для працівників та урядів

Google інвестує $120 млн у навчальні програми з ШІ для працівників та урядів

Google прагне допомогти працівникам адаптуватися до змін на ринку праці та вплинути на формування глобальної політики у сфері ШІ.

Компанія Google, яка стикається зі зростаючим регуляторним тиском у сферах реклами, пошуку та штучного інтелекту (ШІ), оголосила про масштабну ініціативу з підготовки працівників і законодавців до роботи з новими технологіями.

Про це пише Reuters.

Генеральний директор Google Сундар Пічаї повідомив про створення фонду в розмірі $120 мільйонів для розвитку освітніх програм у галузі ШІ. Мета компанії – допомогти людям адаптуватися до змін на ринку праці, зумовлених впровадженням штучного інтелекту.

«Навчання працівників і організацій роботі з ШІ сприяє кращій політиці у цій сфері та відкриває нові можливості для суспільства», – зазначив президент з глобальних питань Alphabet Кент Вокер.

Google додала до своєї освітньої ініціативи Grow with Google спеціалізовані курси з ШІ. Програма, яка вже надала сертифікати понад 1 мільйону людей, включає тренінги з аналізу даних, IT-підтримки та інших технічних навичок. Тепер вона охоплюватиме й освітні програми для вчителів та робітників, які будуть задіяні у будівництві дата-центрів.

Google також активно працює над впливом на політику в сфері ШІ. Уряди багатьох країн, зокрема США та ЄС, розробляють нові закони, щоб регулювати використання технологій ШІ, включаючи питання авторських прав і конфіденційності.

Компанія прагне співпрацювати з державами, аби уникнути великих штрафів і продемонструвати, як ШІ може бути корисним для суспільства.

Google очікує, що ШІ не замінить усі робочі місця, а радше стане частиною більшості професій. Для дослідження впливу ШІ на ринок праці компанія залучила економіста Девіда Аутора. Він вважає, що нові технології допоможуть створити ефективні навчальні програми, які замінять традиційні методи перепідготовки.

«Ми хочемо допомогти людям, які можуть постраждати від змін, спричинених ШІ», – підкреслив Вокер.

Нагадаємо, OpenAI представила ШІ-агента, який виконує завдання автономно.

Фото: Reuters.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги за темою
Освіта Google
Джерело матеріала
loader