10 найпопулярніших пін-кодів, які легко підібрати: у списку може бути і ваш
10 найпопулярніших пін-кодів, які легко підібрати: у списку може бути і ваш

10 найпопулярніших пін-кодів, які легко підібрати: у списку може бути і ваш

В епоху сучасних технологій і розвитку гаджетів практично всі люди користуються смартфонами і банківськими картами. Найчастіше саме для цих двох напрямків необхідний пін-код - комбінація цифр, яку потрібно ввести перш ніж отримати доступ до даних.

Раніше ми говорили про те, як очистити пам'ять телефону, нічого не видаляючи.

Який найпоширеніший пін-код карти і смартфона - список

Дослідники кібербезпеки вважають, що перше місце в рейтингу найпопулярніших пін-кодів посідає комбінація "1234". Вони вважають, що якщо ви не знаєте, який PIN-код зробити, то від цього варіанту точно краще відмовитися. Незважаючи на те що багато людей досі продовжують його використовувати, він усе-таки не безпечний.

Також до рейтингу невдалих поєднань цифр потрапили такі комбінації: 1111, 0000, 1212, 1004, 2000, 4444, 2222, 6969 і 7777. Фахівці з'ясували, що які б паролі з 4 цифр люди б не вибрали з перерахованих вище варіантів, будь-який з них не є надійним. Користувачі пристроїв і карт, на яких стоять ці пін-коди, частіше стикаються з витоком даних, ніж усі інші.

Якщо ви зрозуміли, що користуєтеся однією з таких комбінацій, то перед тим, як думати, як прибрати пін код із сім-картки і поміняти на інший, переконайтеся, що новий варіант буде кращим.

Фахівці з кібербезпеки навели кілька найменш поширених поєднань цифр. Не можна сказати, що це складні пін-коди на телефон або картку, але вони хоча б трапляються рідше, ніж ті, що потрапили до "червоного" списку. До рідкісних комбінацій належать такі паролі: 8557, 8438, 9539, 7063, 6827, 0859, 6793, 0738, 6835 і 8093.

Приймати рішення про те, який PIN-код можна поставити на телефон, повинні тільки ви, але вже точно не варто вибирати одну з найпопулярніших комбінацій, а також не варто використовувати свою дату народження. На жаль, найчастіше люди не замислюються про ризики та загрози, поки не зіткнуться з ними самі - людський фактор працює "на авось". Люди несерйозно ставляться до вибору пароля, тому що не уявляють собі масштабів катастрофи, яка може статися через витік даних.

Джерело матеріала
loader