Цього року синоптики обіцяють ранню весну, тому в березні вже можна приступати до городніх робіт, тим паче, деяким рослинам не страшні різкі перепади температури.
Наприкінці лютого досвідчені городники готуються до нового сезону. А вже в березні починаються активні роботи на присадибних ділянках. Коли стане тепліше і розмерзнеться ґрунт, то можна буде висаджувати дерева, висівати овочі та квіти, які не бояться заморозків.
Що можна сіяти й садити в березні та які роботи провести в саду
- Плодово-ягідні дерева. Якщо в землі немає грудок льоду та снігу, можна сміливо садити дерева. У березні найкраще садити яблуні, сливи, груші, черешні, абрикоси й горіхи. Щодо чагарників, можна буде висаджувати жасмин і бузок. Для південних регіонів у березні найкращий час, щоб висадити черешні й персики.
- Обробка саду від шкідників. За температури повітря вище п’яти градусів можна обробляти дерева й кущі від шкідників. Така санітарна обробка допоможе зберегти максимальну кількість урожаю, а також самі рослини. Обприскувати сад треба до того, як на деревах набрякнуть бруньки, щоб не зашкодити їм.
- Розсада. В березні можна сміливо висівати насіння на розсаду, а наприкінці весни висадити у відкритий ґрунт. Це можуть бути помідори, капуста, перець, баклажани, квасоля, рання морква, буряк, огірки.
- Овочі та квіти. Квіти й овочі, які не бояться заморозків, можна висівати в березні. Це редиска, рання морква, горох, шпинат, петрушка, кріп, цибуля і буряк. Квіти – левиний зів, ехінацея, петунія, айстри, дзвіночки й азаріна.
Проведіть по килиму цим предметом – пил та шерсть зникнуть, як і не було
40 мл копійчаного засобу на 10 л води – і смородина завалить урожаєм: підживити треба в березні
Як за декілька секунд відрізнити справжню сметану від підробки: три найкращі методи