![У США формуються два протиборчі табори: які сценарії миру вони відстоюють](https://thumbor.my.ua/6uklFHpQoIga_oSxlv2m6j0UaEQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fb003959365a373a537482ddca8c39616.jpg)
У США формуються два протиборчі табори: які сценарії миру вони відстоюють
Один виступає за підтримку України, а інший вважає, що "не все так однозначно". Таку думку 24 Каналу озвучив експерт ради зовнішньої політики "Українська призма" Олександр Краєв.
"Мені здається, цей візит з погляду американістики, внутрішньої політики США означає утворення цих двох протиборчих таборів у межах самої адміністрації Трампа", – сказав він.
Два крила у Білому домі
Експерт ради зовнішньої політики "Українська призма" припустив, що утворюється два крила Білого дому. Одне зі спецпредставником Трампа з питань України та Росії Кітом Келлогом вважає, що потрібно мати хороші відносини з Києвом, підтримувати нашу державу, що саме український підхід до розв’язання війни є правильним.
З іншого боку, є крило з Віткоффом, які готові говорити напряму з Путіним. Вони можуть казати, що "все не так однозначно" і "потрібно просто припинити стріляти".
Мені здається, що наступні кроки в новій адміністрації Трампа, так само як було в адміністрації Джо Байдена – це формування двох протирічних кіл. Одне з них готове до більш рішучих дій щодо України. У Трампа – це Келлог, у Байдена – це були Блінкен і Остін. А інше буде говорити про те, що "не все так однозначно". У Трампа – це Віткофф і Джей Ді Венс. У Байдена – був Салліван,
– вважає Олександр Краєв.
Нагадаємо, що спецпредставник президента США Дональда Трампа Стів Віткофф таки перебував з візитом у Росії. Він повернувся з американцем Марком Фогелем, якого утримувала Росія, і щодо якого він домовлявся. Також є інформація, що Віткофф міг мати 3-годинну розмову з Владіміром Путіним у Москві.
![loader](/files/images/preloader.gif)