Зеленський і Мелоні обговорили гарантії безпеки
Зеленський і Мелоні обговорили гарантії безпеки

Зеленський і Мелоні обговорили гарантії безпеки


Зеленський наголосив, що перед будь-якими переговорами Європа, США та Україна мають узгодити єдину стратегію оборони й безпеки з чітким планом дій.

Президент України Володимир Зеленський , що провів телефонну розмову з прем’єр-міністеркою Італії Джорджею Мелоні. Вони обговорили координацію з партнерами стосовно гарантування довгострокової безпеки для України.

Поінформував про мої нещодавні контакти з адміністрацією США, зокрема про зустріч із віцепрезидентом Джей Ді Венсом і телефонну розмову з Президентом Трампом. Обговорили координацію з партнерами щодо дієвих гарантій безпеки для України та можливих рамок для гарантування довгострокової безпеки”, – зазначив він.

Зеленський наголосив, що найсильнішою та найбільш економічно вигідною гарантією є членство в НАТО. За його словами, до того, як Україна отримає запрошення, украй важливо, щоб партнери підтримували розвиток нашої сильної сучасної армії, протиповітряної оборони, далекобійних спроможностей та боєздатного флоту.

Президент додав, що перед будь-якими переговорами Європа, США та Україна мають узгодити єдину стратегію оборони й безпеки з чітким планом дій.

“Європа має бути повноправним учасником мирних переговорів і зусиль, спрямованих на запобігання майбутнім війнам”, – заявив Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський обговорив з прем’єркою Данії Метте Фредеріксен протидію російському тіньовому флоту, оборонну допомогу та координацію позицій із партнерами.

Також повідомлялося, що Зеленський обговорив із сенаторами США продовження підтримки України.



Теги за темою
Україна Володимир Зеленський Європа Італія
Джерело матеріала
loader
loader