Україна збере всіх європейських лідерів у третю річницю війни
Україна збере всіх європейських лідерів у третю річницю війни

Україна збере всіх європейських лідерів у третю річницю війни

Українська сторона планує провести онлайн-захід, присвячений третій річниці вторгнення Росії до України. У ньому братимуть участь лідери всіх європейських країн. Про це розповів президент Володимир Зеленський, виступаючи на Мюнхенській безпековій конференції.

- Ми вже працюємо над тим, щоб 24 лютого, у третю річницю повномасштабного вторгнення Росії, ми могли зібратися разом у Києві та онлайн. Усі європейські лідери. Усі ключові партнери захищають нашу безпеку. Від Іспанії до Фінляндії. Від Великої Британії до Польщі. Від Вашингтона до Токіо, – сказав Зеленський.

За його словами, наразі країнам необхідно скоординувати зовнішню політику спільної Європи, першим успіхом якої може стати завершення війни в Україні. Під час зустрічі світові лідери обговорюватимуть теми щодо гарантій безпеки для всіх європейських країн.

- Ця зустріч має дати чітке бачення наших наступних кроків щодо миру, гарантій безпеки та майбутнього нашої спільної політики. Я не вірю у гарантії безпеки без Америки – вона буде просто слабкою. Але Америка не запропонує гарантій, якщо власні гарантії Європи не будуть надійними, - наголосив він.

  • 15 лютого глава держави попередив, що Білорусь стала плацдармом для військових операцій Росії, а цього літа Москва відправить туди свої війська під приводом "навчань".
  • 15 лютого президент Володимир Зеленський запропонував країнам Європи не розраховувати на допомогу Сполучених Штатів, а зайнятися створенням власної армії.
Теги за темою
Володимир Зеленський
Джерело матеріала
loader