Зеленський подякував за підтримку на тлі критики з боку США
Зеленський подякував за підтримку на тлі критики з боку США

Зеленський подякував за підтримку на тлі критики з боку США


Американський президент назвав Зеленського “диктатором”. Українська сторона не реагувала на цю заяву.


Президент Володимир Зеленський подякував за підтримку на тлі своєї суперечки з американським лідером Дональдом Трампом. Про це глава держави у соцмережі Х в середу, 19 лютого.
 
“Дякую вам за підтримку!”, – написав президент англійською та українською мовами.
Нагадаємо, раніше Зеленський відповів на заяви Трампа про те, що його підтримка серед українців нібито становить 4%. Глава держави зазначив, що Трамп став жертвою російської дезінформації.
 
Після цього Трамп назвав Зеленського “диктатором” і заявив, що він повинен діяти швидко, якщо “Україна хоче вижити як країна”.

Європейські лідери заявили, що підтримують президента України. Зокрема, канцлер Німеччини Олаф Шольц наголосив, що рішення Трампа назвати президента України “диктатором” є “неправильним і небезпечним”.

Венс застеріг Зеленського від “нападок” на Трампа



Теги за темою
Володимир Зеленський Дональд Трамп Президент
Джерело матеріала
loader
loader