На радіо «Промінь» вийде спецпроєкт «Тривожна валіза»
На радіо «Промінь» вийде спецпроєкт «Тривожна валіза»

На радіо «Промінь» вийде спецпроєкт «Тривожна валіза»

24 лютого в радіоефірі на початку кожної години звучатиме спецпроєкт, приурочений до третьої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Як повідомляє корпоративний сайт Суспільного, в спецпроєкті «Тривожна валіза» звучатимуть історії українських стендап-коміків про перший день вторгнення, пом’якшені гумором і самоіронією. Радіо «Промінь» пропонує своїм слухачам врівноважити цю драматичну дату і подарує їм частку оптимізму та надії. 

​​«Про свій перший день, про зміну реальності, про момент коли повернулось почуття гумору, як триматись здорового глузду й акумулювати кошти для Сил Оборони вам розкажуть резиденти "Підпільного стендапу"», — розповів виконавчий продюсер радіо «Промінь» Максим Яковенко.

Короткі монологи українських стендап-коміків будуть доступні також на сайті «Українського радіо», на ютуб-каналі радіо «Промінь» та в соцмережах радіо «Промінь», де підписники зможуть дивитися шортси і рілзи спецпроєкту.

 Випуск «Тривожної валізи» став можливм завдяки співпраці радіо «Промінь» з проєктом «Підпільний стендап». У проєкті беруть участь такі коміки: Ганна Кочегура, Артур Петров, Дядя Женя, Антон Тимошенко, Сергій Степанисько, Олександр Качура, Вася Байдак, Юрко Коломієць, Настя Зухвала, Свят Загайкевич та Лана Чубаха.

 «Сумні, трагічні дати — завжди проблема для медіа. Потрібно витримати баланс між драмою і надією на майбутнє, будувати комунікацію обережно, так щоб не травмувати ще більше, і зробити достойний продукт. Минулого року в нас були  проєкти, присвячені ліриці війни, пісням війни. Цьогоріч ми звернулись до коміків. Гумор і самоіронія — наймогутніша зброя українців і запорука здорового глузду. Ми попросили улюблених коміків розказати свою історію того Дня й історію дня сьогоднішнього. Згадати страшне і смішне, бо цього теж було достатньо. Чому саме коміки? По-перше, гумор — важлива складова нашого ефіру. А по-друге, коміки зараз беззаперечні лідери думок, і локомотив волонтерського руху», - розповіла продюсерка спецпроєкту Лілія Лилик.

Фото: Суспільне

 

 

Читайте також
Другий сезон проєкту «Любов не минає» стартував на радіо «Культура»
Застосунок suspilne.radio поповнився двома радіостанціями — «Казки» та «Класика»
Марія Бурмака стала ведучою шоу «Вікенд нової музики» на радіо «Промінь»
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
Долучитись
Джерело матеріала
loader