/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F6f327e5635737d3042feb1a969039b40.jpg)
Угоду про корисні копалини підпишуть у "найкоротші терміни", – республіканець Фіцпатрік
Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на республіканця Браяна Фіцпатріка та главу Офісу президента Андрія Єрмака.
Сторони рухаються до рішення, – Єрмак
Фіцпатрік повідомив про повернення до розмов щодо угоди.
Я щойно мав тривалу та продуктивну розмову тет-а-тет з главою адміністрації президента Володимира Зеленського Андрієм Єрмаком. Ми на 100% повертаємо цей поїзд на рейки. Цю угоду про корисні копалини буде підписано в найкоротші терміни,
– написав республіканець.
За його словами, підписання угоди призведе до "міцного довгострокового економічного партнерства" між США та Україною, а також до допомоги у сфері безпеки.
Інформацію про розмову щодо угоди підтвердив також і Єрмак.
"Говорив з членом Палати представників Конгресу США, республіканцем Браяном Фіцпатріком. Обговорювали питання руху до справедливого миру та угоду про мінерали зі США. Нам потрібне економічне партнерство, обом нашим країнам", – написав він.
За його словами, взаєморозуміння є, і сторони рухаються до рішення, яке мають ухвалити Зеленський і Трамп.

