Зеленський наступного місяця відвідає Південну Африку – Bloomberg
Зеленський наступного місяця відвідає Південну Африку – Bloomberg

Зеленський наступного місяця відвідає Південну Африку – Bloomberg

Президент України Володимир Зеленський відвідає Південну Африку у квітні. 
 
Про це повідомляєBloomberg.
 
Речник президента ПАР Вінсент Магвенья в четвер, 6 березня, повідомив виданню, що Зеленський зустрінеться з Рамафосою 10 квітня. Вони обговорять зусилля щодо припинення війни росії проти України.
 
"Візит є продовженням поточних домовленостей президента Рамафоси з президентом путіним і президентом Зеленським щодо інклюзивного мирного процесу, який забезпечить шлях до миру між росією та Україною", - сказав речник.
 
Південна Африка оголошувала про свою нейтральну позицію щодо війни в Україні. Сиріл Рамафоса два роки тому очолив мирну ініціативу шести африканських країн, але вона не дала результатів.
 
Bloomberg також зазначає, що Зеленський і Рамафоса зустрінуть у той момент, коли намагаються налагодити відносини з президентом США Дональдом Трампом.

 

Теги за темою
Володимир Зеленський
Джерело матеріала
loader
loader