США планують провести непрямі перемовини з представниками України та РФ, - Келлог
США планують провести непрямі перемовини з представниками України та РФ, - Келлог

США планують провести непрямі перемовини з представниками України та РФ, - Келлог

Сполучені Штати Америки в понеділок, 24 березня, планують провести окремі зустрічі з українськими та російськими представниками в Саудівській Аравії, намагаючись організувати непрямі перемовини

Зміст

Про це повідомив американський спецпредставник Кіт Келлог в інтерв'ю журналісту Гленну Беку, цитує РБК-Україна.

За його словами, Вашингтон цього тижня відправляє "так звані технічні групи на так звані непрямі переговори в Саудівській Аравії, коли обидві сторони приходять, але перебувають у різних кімнатах".

Келлог пояснив, що Штати за один день хочуть дізнатися позиції та умови Києва й Москви стосовно припинення вогню.

"По суті, це човникова дипломатія між кімнатами в Ер-Ріяді... Подивимося, чи вдасться нам досягти всеосяжного припинення вогню. Це буде першим кроком до закінчення війни", - сказав американський спецпредставник.

  • Раніше помічник російського диктатора Юрій Ушаков повідомив, що переговори між делегаціями Росії та США відбудуться в Ер-Ріяді в понеділок, 24 березня.
  • Згодом президент Володимир Зеленський анонсував зустріч української та американської технічних команд у Саудівській Аравії 24 березня.
Теги за темою
Україна Росія США Новини
Джерело матеріала
loader
loader