/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F6cf16e0718dd2b241a5c83061bdd35d1.jpg)
Як готується РФ до нового наступу на Україну?
Т-34 - у бій!
Уралвагонзавод показує масове виробництво Т-14 "Армата"... Напевно, виходить на показник виробництва 2 300 танків, обіцяних, у 2015 році, генеральним директором науково-виробничої корпорації "Уралвагонзавод" (УВЗ) Олегом Сієнком, який заявляв, що до 2020 року російська армія отримає 2 300 танків на базі універсальної бронеплатформи "Армата"!
За вікном березень 2025 р., а в розпорядженні армії РФ лише дослідна партія - недоукомплектований батальйон га стероїдах і Т-34 на лінії комплектації заводу.
Т-34? Так, якщо ви не помітили, то там Т-34.
Я там розумію, що травнево-червневий наступ РОВ буде не просто на ББМ типу "Нива", "Жигуль" і "Буханка", а так само самокати там усякі та велосипеди, а й при вогневій підтримці Т...34.
Хто такий Олександр Коваленко
Коваленко Олександр народився 15 грудня 1981 року в Одесі. Закінчив Одеську Академію зв'язку ім. Попова. З 2014 року бере активну участь у протидії агресії Росії проти України. Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний опір". Провідний експерт Українського Центру дослідження проблем безпеки. Український політичний і економічний блогер під ніком "Злий одесит".

