Apple може розширити виробництво iPhone в Бразилії
Apple може розширити виробництво iPhone в Бразилії

Apple може розширити виробництво iPhone в Бразилії

Схоже, що рішення президента США Трампа запровадити високі тарифи може мати негативні наслідки для американських компаній. Наприклад, Apple зараз шукає способи відмовитися від нових мит, оскільки вона імпортує товари з Китаю, на який накладено 54% ​​мита. У відповідь Китай ввів 34% взаємного мита для США.

У міру загострення торговельної війни Apple думає про збільшення виробництва iPhone у Бразилії, щоб уникнути нових податків, встановлених урядом США. За даними бразильського видання Exame, джерела, близькі до справи, показують, що розширення складальних ліній у Бразилії може бути кращим варіантом для Apple. Це тому, що тарифи США на бразильські товари становлять лише 10%, тоді як товари з Китаю та Індії оподатковуються значно вищими податками.

Apple стане однією з найбільш постраждалих компаній через нові тарифи, оскільки вона імпортує більше половини своїх iPhone з Китаю. Через це споживачі в США можуть побачити стрибок цін на iPhone приблизно на 30-40%.

Індія, яка нещодавно стала однією з ключових країн у ланцюжку постачання Apple, також постраждала через 26%-ве мито, починаючи з 5 квітня. Apple продає понад 220 мільйонів iPhone на рік, причому США є її найбільшим ринком. Підвищення тарифів також спричинило падіння акцій Apple більш ніж на 8%, найгірше з вересня 2020 року.

Бразилія може бути кращим варіантом, щоб уникнути таких втрат, оскільки Apple вже збирає iPhone на заводі Foxconn у Жундіалі, Сан-Паулу. Нещодавно фабриці також було введено в експлуатацію виробництво базової моделі iPhone 16, хоча моделі Pro все ще будуть імпортуватися.

Збільшення виробництва в Бразилії не допоможе знизити ціни на iPhone в країні, але допоможе постачати пристрої в США за набагато нижчими тарифами. Для Apple Бразилія може стати планом Б, оскільки країна оголосила торгову війну (начебто) іншим країнам. Однак це залежить від того, чи зможе фабрика Jundial впоратися зі збільшенням виробництва без затримок і проблем з якістю.

Читайте також -  NASA не повідомило про смертельну небезпеку для астронавтів Starliner
Джерело матеріала
loader
loader