Docudays UA оголосив прийом заявок на програму RAW DOC
Цьогоріч у Docudays UA продовжують гарну традицію підтримки документалістів/-ок і запрошують проєкти на завершальній стадії виробництва взяти участь в індустрійній секції під час 22 Docudays UA.
Минулого року команда Docudays UA відібрала до програми RAW DOC три cтрічки від режисерок Ангеліни Карякіної, Аліси Коваленко та Олени Федюк, які мали змогу зустрітися з представниками сейлз компаній (CAT&Doc, Lightdox Square Eyes), міжнародних мовників (ARTE, BBC, ZDF/Arte) та багатьма іншими. Цього ж березня фільм Аліси Коваленко «З любов’ю з фронту» мав світову прем’єру на фестивалі
RAW DOC – програма, створена для кінематографістів/-ок, які працюють над завершальним етапом монтажу (раф-катами) своїх фільмів, і хочуть провести тестовий показ експерт(к)ам міжнародної індустрії та отримати професійний фідбек.
Під час закритих показів учасники/-иці отримають можливість поспілкуватися з потенційними партнер(к)ами, з-поміж яких представники/-иці європейських суспільних мовників, сейлз агентів і фестивалів.
Про регламент та вимоги читайте за посиланням.
Цього року програма відбудеться під час фестивалю 22 Docudays UA у Києві.
До участі запрошуються проєкти документальних повнометражних фільмів (тривалістю щонайменше 60 хвилин) на завершальній стадії монтажу, створені українськими режисер(к)ами. Перевага буде надаватися роботам, що не були представлені на цьому етапі виробництва на жодних інших індустрійних платформах в Україні, а також не брали участь у work-in-progress презентаціях за кордоном.
Подати заявку можна до 5 травня 2025. Команда Docudays UA відбере до 3-х проєктів на завершальній стадії. Уже 15 травня 2025 оголосять учасників/-иць програми.
Усі охочі можуть подаватися безкоштовно.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.

