Технологічний цвинтар: 5 гаджетів, про які сучасні діти навіть не чули
Технологічний цвинтар: 5 гаджетів, про які сучасні діти навіть не чули

Технологічний цвинтар: 5 гаджетів, про які сучасні діти навіть не чули

Прощавайте назавжди - ці 5 гаджетів вже ніколи не повернуться до наших домівок

З плином часу технології змінюють один одного з шаленою швидкістю і нових знань починають навчати ще у школі. Багато гаджетів та пристроїв, якими ми ще недавно захоплювалися, зараз схожі лише на іграшки без практичного використання, які вже лишилися за бортом.

Ми хочемо нагадати вам про 5 приладів, які, на жаль, вже стали лише частиною історії. Які прилади навряд чи повернуться до масового виробництва, розповідає gsminfo.

Плазмові телевізори

Такі телевізори були доступні не усім і свідчили про чималий достаток власника. Вони були досить дорогі, але створювали практично ідеальну картинку для того часу. Вони споживають багато енергії, дорого виробляти, мали великі габарити та масу, але швидко були витіснені РК-телевізорами, а сучасний LED-екран вже набагато краще за якістю, ніж та сама плазма.

Флоппі-дисководи

Це добрі накопичувачі інформації для перенесення невеликих файлів. Об’єм дискети був лише 1,44 Мб. Зараз вони вже втратили свою актуальність і більше ніколи не повернуться.

Касетні та котушкові магнітофони

Мабуть, вони досі зберігаються на горищі кожного дому, як данина пам’яті. Класичні магнітофони вже давно в далекому минулому і за ними можна лише поностальгувати.

Плівкові фотоапарати

Справжня магія, процес якої тривав довго і потребував спеціальних умінь. Зараз ще продаються фотоапарати, але до масового виробництва плівкова фототехніка не повернеться. Зараз навіть бюджетний телефон може зробити світлини значно кращої якості.

ЕПТ-монітори та телевізори

Кінескопи вже більше ніколи не повернуться, зараз популярні світлодіодні екрани, які не так шкодять очам, забезпечують високу контрастність, кути огляду та перенесення кольорів.

У кожному будинку можна знайти досить багато такої, вже не потрібної техніки. Щоб не викидати її у смітник, потрібно знати місця і способи її утилізації.

Джерело матеріала
loader
loader