Зеленський підписав закон, який передбачає 50% знижку на штрафи від ТЦК
Зеленський підписав закон, який передбачає 50% знижку на штрафи від ТЦК

Зеленський підписав закон, який передбачає 50% знижку на штрафи від ТЦК

Зеленський підписав закон, який передбачає 50% знижку на штрафи від ТЦК - Фото 1

Команда міністерства вже працює над можливістю сплатити штраф у Резерв+.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який дозволить наполовину зменшити суму штрафу за порушення обліку. Знижка надається у разі сплати штрафу протягом 10 днів, повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Водночас у картці законопроєкту №12093 наразі відображається, що документ “документ направлено на підпис президенту”.

“Президент підписав законопроєкт №12093! Дякую за підтримку. Військовослужбовці, які стали на захист країни і не встигли оновити свої дані – звільняються від сплати штрафів. Це справедливо”, – розповіла заступниця міністра.

Вона додала, що команда міністерства вже працює над можливістю сплатити штраф зі знижкою 50% у Резерв+. Запуск цієї послуги очікується на літо. // Дзеркало тижня

Tweet
Джерело матеріала
loader
loader