Протиповітряна оборона Одеси для захисту від російських атак буде посилена. Раніше місто було захищене краще. Про це під час зустрічі з підприємцями в Одесі у вівторок, 15 квітня, заявив президент Володимир Зеленський.
Він пообіцяв, що військові повернуть в Одесу засоби ППО, які там раніше були.
"Що стосується ППО, скажу відверто, Одеса була краще захищена, ніж останнім часом. Була краще. Не будемо йти в деталі. Але те, що було, повернеться", - додав президент.
Також глава держави запевнив підприємців у тому, що жодних змін у функціонуванні морського коридору не буде.
За його словами, ведуться розмови лише про припинення вогню у морі, у небі та на землі. У випадку повного припинення вогню всюди буде вільне судноплавство.
“Просто не буде поняття "морський коридор", бо буде вільне судноплавство. Або він буде більш захищений", - пояснив президент.
Президент Зеленський повідомив про те, що в Анкарі у вівторок, 15 квітня, відбуваються переговори «коаліції охочих» щодо безпеки у Чорному морі. У них беруть участь представники України, Великої Британії, Франції та Туреччини