У тіктоці тестують функцію, подібну до Community Notes в іксі
У тіктоці тестують функцію, подібну до Community Notes в іксі

У тіктоці тестують функцію, подібну до Community Notes в іксі

Спершу функцію Footnotes («Примітки») випробують у США.

Тікток тестує функцію, подібну до Community Notes в іксі, яка може стати інструментом у боротьбі з дезінформацією. Про це повідомили у блозі платформи.

Після впровадження функції Footnotes («Примітки») користувачі тіктоку бачитимуть у відео лише ті примітки з контекстом, які досягають певного порогу корисності. Тікток описує свій алгоритм як такий, що віддає перевагу контенту, що сприяє взаєморозумінню між людьми з протилежними поглядами.

«Наш розділ коментарів та інші інструменти, такі як Stitch і Duet, уже дають змогу людям ділитися своїми думками та брати участь у діалозі щодо вмісту. Footnotes пропонують людям нову можливість поділитися своїм досвідом і додати до дискусії додатковий рівень контексту за допомогою підходу, орієнтованого на консенсус», — йдеться в повідомленні тіктоку.

Подати заявку на участь у тестуванні функції зараз можуть лише користувачі із США від 18 років, які активні на платформі понад 6 місяців та не мають історію порушень правил спільноти. Після допуску учасники зможуть додавати примітки до відео та оцінювати ті, що залишили інші.

Нещодавно компанія Meta офіційно припинила свою програму перевірки фактів у США і замінила її на «Нотатки спільноти»у фейсбуці, інстаграмі й тредсі. Натомість тікток продовжить співпрацю з понад 20 акредитованими IFCN організаціями для оцінки свого контенту, а Footnotes стане лише додатковим інструментом.

Нагадаємо, в лютому тікток випустив оновлення своєї вебверсії. Розробники додали новий модульний дизайн, вкладку «Дослідити», повноекранні прямі трансляції та ексклюзивний «плаваючий» плеєр, а також удосконалили стрічку «Для вас».

Фото: Unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги за темою
Соцмережі
Джерело матеріала
loader
loader