До використання у ЗСУ допустили українські зарядні станції Titanium
До використання у ЗСУ допустили українські зарядні станції Titanium

До використання у ЗСУ допустили українські зарядні станції Titanium


Titaniumи заряджають акумулятори для засобів зв’язку, БПАКів, БпЛА, НРК, автомобільної техніки, слугують джерелом живлення для іншої електротехніки.

Кодифіковано та допустило до використання у ЗСУ зарядні станції Titaniumвітчизняного виробництва, які призначені для швидкої і безпечної зарядки широкого спектра військової електроніки. Про це повідомили у Головному управлінні забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки, передає

Зазначається, що портативні зарядні станції Titanium – військові павербанки, виготовлені спеціально для використання в агресивних польових умовах. Їхній міцний протиударний корпус і транспортувальний кейс гарантують захист елементів живлення від фізичних пошкоджень під час швидкої їзди бездоріжжям, при надмірній вологості та значних коливаннях температур.

Системи захисту убезпечують станції від можливого перевантаження, короткого замикання, загоряння, вибуху та плавлення під час експлуатації. Також літій-залізо-фосфатні батареї станцій Titanium гарантують тривалий період використання станції без втрати ємності – до 4 000 циклів.

Крім того, моделі 1 500, 2 500 і 5 500 мають ємність 1.5, 2.5 та 5.5 кВт відповідно. Станції мають різні порти зарядки, оснащені швидкісними інверторами потужністю 3 кВт, що продукують правильну синусоїду струму. Також мають можливість приєднання додаткових акумуляторів для збільшення ємності.

Як повідомляється, Titaniumи заряджають акумулятори для засобів зв’язку, БПАКів, БпЛА, НРК, автомобільної техніки, слугують джерелом живлення для іншої електротехніки, яка працює від мережі 220 В. Станція важить від 21 до 60 кг, завдяки чому її транспортує один піхотинець або наземний роботизований комплекс.

До використання у ЗСУ допустили українські зарядні станції Titanium - Фото 1
Військові павербанки Titanium (фото: Міноборони)
 

Нагадаємо, Міноборони допустило до експлуатації у Збройних силах України безпілотний авіаційний комплекс українського виробництва Рарог-10.



Теги за темою
Міноборони
Джерело матеріала
loader
loader