/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2Fe89fdf5a719a9206944e71359da7bd9f.png)
ШІ підбирається все ближче: популярний чат-бот допомагатиме з шопінгом
У ChatGPT скоро з'явиться опція покупок. Застосовувати її зможуть навіть незареєстровані користувачі, але проводити оплату за покупки в самому ChatGPT все ж буде не можна.
Про це повідомляє Wired.
Як зазначили в компанії OpenAI, чат-бот буде навіть давати рекомендації щодо покупок. Він зберігає всю інформацію щодо інтересів потенційного покупця і на основі цієї інформації видає добірки релевантних товарів. Як пояснив співробітник OpenAI Адам Фрай, асортимент рекомендацій буде дуже широким — від кавоварок до офісних меблів.
Крім уподобань, які озвучує чат-боту сам користувач, ChatGPT використовує і відгуки, залишені в інтернеті. Причому йому можна задати критерії, на яких ресурсах шукати ці відгуки, — це можуть бути і спеціалізовані сайти, і форуми на кшталт Reddit.
Зазначається, що загалом сервіс покупок ChatGPT є доволі подібним до Google Shopping. Але розробники вказують на головну відмінність — рекомендації, які показує ChatGPT, не є проплаченою рекламою (на відміну від Google).
Нова функція буде доступна навіть для незареєстрованих користувачів. Однак проводити транзакції в самому ChatGPT буде не можна. Для оплати чат-бот перенаправлятиме на сайт продавця.
Раніше Фокус писав, що під час спілкування з ChatGPT ввічливість не потрібна — це призводить до надмірного споживання електроенергії і дорого коштує компанії OpenAI.
Також стало відомо, що є певні правила, яких треба дотримуватися під час використання ChatGPT. Наприклад, не можна ставити чат-боту запитання кримінального характеру або ділитися обліковими даними.

