На «Дія.Освіта» з'явився новий освітній серіал для військових
«Дія.Освіта» та ветеранський рух Veteranka на запит військових запустили новий безоплатний серіал «Гендерно чутливе та недискримінаційне спілкування у війську». Про це повідомили у «Дія.Освіта».
Там розповіли, що серіал — практичний курс для військових, який допомагає налагодити здорову комунікацію в підрозділі, зберегти моральний дух і зміцнити довіру в команді.
У 14 коротких серіях військові, ветерани, правозахисники, освітяни, представники державних інституцій та фахівці з гендерних питань розповідають про важливі теми:
- права людини в армії та механізми їхнього захисту;
- розуміння гендерної рівності та ідентичності;
- як розпізнати й запобігти дискримінації;
- що таке гендерно зумовлене насильство і як йому протидіяти;
- як слова й поведінка впливають на атмосферу в колективі;
- як створити інклюзивне, безпечне середовище в ЗСУ.
«Дискримінація створює бар’єри, які заважають довірі, послаблюють командну роботу та знижують ефективність — як у цивільному житті, так і в армії. Освіта допомагає ці бар’єри долати, тому "Дія.Освіта" розвиває цифрові рішення, доступні військовим. Уже понад 4 млн сертифікатів на платформі підтверджують: українці прагнуть знань, розвитку й результату», — йдеться у повідомленні.
Подивитись освітній серіал можна на платформі «Дія.Освіта» за посиланням.
Освітній серіал створено рухом Veteranka у співпраці з Alinea International у межах Програми спеціального радника з питань оборони Великої Британії та за підтримки Посольства Великої Британії в Україні для платформи «Дія.Освіта».
Нагадаємо, що раніше на платформі «Дія.Освіта» вийшов серіал «Як діяти в надзвичайних ситуаціях», що пропонує зрозумілі алгоритми дій у небезпечних ситуаціях. Сценарії створили на основі практичних рекомендацій фахівців Держслужби з надзвичайних ситуацій України.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.

