/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fd6cb9331e51fdf94f9f7a84568074658.jpg)
Укренерго повідомило про стан енергосистеми на початку тижня
Энергетики просять громадян ощадливо споживати електроенергію у вечірні години – з 18:00 до 22:00.
Станом на ранок у понеділок в Україні знижується споживання електроенергії. Про це Укренерго.
“Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, станом на 9:30, його рівень був на 1,8% меншим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Це пояснюється ясною погодою у більшості регіонів України, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі”, – йдеться у повідомленні.
Разом з тим енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.
“Зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 18:00 до 22:00”, – додали в Укренерго.
Нагадаємо, у п’ятницю в Одеській області зафіксовано відключення світла через негоду. Також у той день в Україні зросло споживання електроенергії – на 7,9%.
Раніше на Хмельницькій, Рівненській та Південноукраїнській АЕС зафіксували перепади потужностей. Про це повідомило МАГАТЕ.

